Logo icon 1
Logo icon 2Logo icon 3Logo icon 4
Рекламні історії,
що мають вплив

Рекламні
історії,

що мають
вплив

За кожним вчинком ми бачимо справжню історію.

Ми віримо, що відповідальний бізнес у партнерстві з незалежними українськими медіа може робити позитивні зміни.

Свобода та незалежність — це про Україну, дух нашої команди та медіа, з якими ми працюємо.

Свобода та незалежність — це про Україну, дух нашої команди та медіа, з якими ми працюємо.

Портфоліо

Ми маємо понад 8 років досвіду роботи в медіа та нативній рекламі. Наша команда надає послуги повного циклу від ідеї до реалізації та створює важливі проєкти й події, які допомагають нашим партнерам знаходити свою аудиторію й ефективно комунікувати з нею.

Команда

Mariia Leonova

Chief Executive Officer

Maryana Martynova

Chief Operation Officer

Olga Gryn

Creative Producer

Nadiia Topchii

Communication Manager

Iryna Latash

Account Manager

Diana Orlytsia

Business Care Manager

Volodymyr Galuzynskyi

Creative Producer

Команда

Nadiia Topchii

Communication Manager
n.topchii@thetellers.com.ua

Mariana Martynova

Chief Operation Officer
m.martynova@thetellers.com.ua

Olga Gryn

Creative Producer
o.gryn@thetellers.com.ua

Mariia Leonova

Chief Executive Officer
m.leonova@thetellers.com.ua

Diana Orlytsia

Business Care Manager
d.orlytsia@thetellers.com.ua

Volodymyr Galuzynskyi

Creative Producer
v.galuzynskyi@thetellers.com.ua

Iryna Latash

Account Manager
i.latash@thetellers.com.ua

Напишіть нам! Давайте разом створювати ціннісні медіа комунікації!

sales@thetellers.com.ua
Ukraine, Kyiv